Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych

Projektuję skuteczne sklepy internetowe, które działają i zarabiają. Sklep internetowy musi zarabiać. Dokładam wszelkich starań by moi klienci maksymalizowali swoje zyski.

Przy tworzeniu sklepu internetowego priorytetem jest łatwość obsługi i niezawodność systemu.

Sklepy internetowe

Tworzę sklepy internetowe w oparciu o swój niezawodny autorski skrypt. Na specjalne zamówienie zajmuję się wdrażaniem sklepów działających na systemach Prestshop, WooCommerce, Magento.

Platformy e-commerce

Projektuję zaawansowane platformy sprzedażowe dla dojrzałego biznesu. Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań dla swojego handlu? Skontaktuj się już dziś!

Sprzedaż subskrypcyjna

Posiadam bogate doświadczenie związane z płatnościami cyklicznymi. Zastanawiałeś się nad wdrożeniem subskrypcyjnego modelu sprzedaży? Zapraszam do kontaktu.

Sklepów

Produktów

Zamówień

Kupujących

Wybrane funkcje sklepu internetowego

Funkcjonalny panel administracyjny

Nasz autorski sklep internetowy zarządzany jest przez wyjątkowo intyicyjny panel administracyjny. Oznacza to, że sprzedawca może w dowolny sposób konfigurować swoją ofertę i mieć pełną kontrolę nad swoimi zamówieniami.

Zarządzanie zamówieniami
Administracja klientami
Zaawansowane konfigurowanie produktów
Moduł rabatowy
Dowolni przewoźnicy
Newsletter
Wystawianie faktur
CMS akanza

Współpracujące systemy

By ułatwić Państwu sprzedaż, nasz skrypt slepu internetowego jest stale rozwijany i poszerzany o kolejne integracje. Stworzyliśmy kompleksowe narzędzie do handlu w sieci!

Opineo
Ceneo
SMSapi
Przelewy24
PayPal
Google Tag Manager
Kamsoft APW45 (apteka internetowa)

Oprogramowanie dla aptek internetowych

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla aptek internetowych. Nasze apteki są zgodne z wytycznymi ministerstwa zdrowia.

Dzięki integracji z systemem Kamsoft (stosowany w większości aptek w Polsce) nasi klienci mają możliwość zarządzania apteką internetową z poziomu swojego tradycyjnego oprogramowania.

Nasz skrypt apteki internetowej jest w pełni zsynchronizowany z modułem APW45. Zapewniamy bezproblemową wymianę danych (produkty, zamówienia, kienci, płatności) między dwoma systemami.

Bardzo duża ilość produktów nie jest dla nas problemem!

Nowoczesne i szybkie płatności

Szybkie przelewy internetowe to podstawa w dobrze zorganizowanym sklepie internetowym. Nasze oprogramowanie sklepu internetowego zostało zintegrowane z operatorem płatności przelewy24 oraz PayPal.

Istnieje możliwość wdrożenia subskrypcyjnego modelu sprzedaży za pomocą kart płatniczych.

Pełen wgląd do e-biznesu

Nasze oprogramowanie sklepu internetowego posiada szereg raportów oraz statystyk, które zawierają istotne informacje, a zarazem stanowią doskonałe źródło do dalszych analiz. Pełna integracja z aplikacjami zewnętrznymi, jak np. Google Analytics, pozwala śledzić ruchy klientów w sklepie, czas spędzony na przeglądaniu produktów oraz znacząco zwiększyć konwersję w sklepie.

Sprzedawaj na całym świecie!

Dajemy możliwość konfigurowania dowolnej ilości wersji językowych sklepu internetowego. Tłumaczenia komunikatów, opisów produktów itd odbywa się w panelu administracyjnym.

Sprzedawca przypisuje różne waluty dla danej wersji językowej. Kurs walut jest automatycznie liczony na podstawie danych z NBP. Istnieje możliwość pokazywania cen netto/brutto w zależności z jakiego kraju pochodzi dany klient.

Przez lata zaufało nam wielu klientów. Dołącz do nich!